Кожен споживач має право протягом 14 днів обміняти або повернути придбаний товар, зокрема настінний годинник, якщо він не задовольнив його формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Обмін або повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Споживач зобов'язаний використовувати товар за цільовим призначенням і дотримуватися правил, встановлених в експлуатаційній документації.

Умови повернення або обміну товару:

Споживач має право на обмін/повернення товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не враховуючи дня покупки.

Споживач має право обміняти/повернути непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний.

Обмін/повернення товару здійснюється при умові, що він не використовувався і збережено товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також є документ, виданий споживачеві продавцем або службою доставки разом з товаром.

Порядок обміну і повернення Товару Одержувачем (Користувачем, Платником).

Обмін та повернення  товару (у тому числі при розірванні  договору купівлі-продажу) здійснюється в порядку  Закону України «Про захист прав споживачів».

Користувач, зокрема, також зобов’язаний належним чином надійно упакувати відправлення зовні та всередині, аби товар не пошкодився в процесі транспортування.

При отриманні Товару  поштою, повернення такого Товару (в тому числі, при розірванні  договору купівлі-продажу), здійснюється поштою.

Для мінімізації ризиків  випадкового пошкодження товару  при пересиланні Продавцю, Користувач (Споживач) повинен перед таким  направленням описати зовнішній  вигляд товару разом з представником  перевізника шляхом складання  відповідного акту.

У випадку  необхідності з’ясування проблем  в роботі товару, в телефонному режимі зі Споживачем може уточнюватися інформація про наявний недолік.

Користувач (Споживач) зобов’язаний оглянути товар (його зовнішній вигляд, кількість, якість, комплектність) разом із розрахунковим документом при отриманні замовлення (посилки) в присутності представника Перевізника, у тому числі й при отриманні товару, що повернувся після гарантійного обслуговування.

Претензії Користувача (Споживача) до Продавця щодо товару, який отримано через кур’єрську службу (Нова Пошта, тощо) з приводу неналежного товарного або зовнішнього вигляду (пошкодження), які виявлені при отриманні товару, мають бути зафіксовані Користувачем (Споживачем) разом з представником кур’єрської служби шляхом складання письмового документу, в якому відображаються виявлені пошкодження.

В інших випадках претензії щодо пошкодження товару в процесі транспортування пред’являються безпосередньо до перевізника.

Прийняття Користувачем (Споживачем) Товару без складання з представником кур’єрської служби письмового документу з приводу неналежного товарного або зовнішнього вигляду (пошкодження), які виявлені при отриманні товару є підтвердженням відсутності у Користувача (Споживача) будь-яких претензій до Продавця та/або Адміністрації щодо якості або кількості такого Товару, будь-яких характеристик (колір, габарити і та ін.).

 

<a target='_new' href="https://www.bizinform.net"> <img src="https://www.bizinform.net/resurs/but.gif" width="88" height="31" border=0 alt="Б И З Н Е С - И Н Ф О Р М - Каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины"></a> - Каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины

<!-- www.ua24.biz --><a href="http://www.ua24.biz" title="Каталог сайтов «ua24.biz»">Каталог сайтов «ua24.biz»</a><!-- www.ua24.biz -->